nedeľa 26. septembra 2010

Talianska móda a nielen tá (Italian fashion and not just the one)

Ako ste si určite všimli tento blog by som rada venovala talianskej kráse, či už ja jedná o módu, alebo kozmetiku. Zatiaľ som len na začiatku tvorenia, takže ospravedlňte, že tu toho veľa nie je. :)

Čo sa týka talianskej módy, tak mne sa najviac páči stránka Catfashion, pretože všetky tie vecičky sú krásne dizajnovo spracované. Ceny sú tam celkom nízke. Jedinou nevýhodou je možno len to, že všetky tie bundičky a pulóvriky sú príliš krátke a to na moje obličky veľmi nie je, ale stačí dať pod to dlhšie tričko, alebo tielko a vec je vybavená. Takže nech žije talianska móda :)


As you surely have noticed this blog I would like to pay the Italian beauty, whether I do it in fashion or cosmetics. While I was only at the beginning of creation, so the excuse that there is not much. :)

As for the Italian fashion, so to me like the most Catfashion page, because all that stuff is worked beautifully styled. Prices are quite low there. The only drawback is it only possible that all those jackets and sweaters are too short and that my kidney is not very, but just put it under a longer shirt or tank top and is equipped with the matter. So long live the Italian fashion:)